חדרי ילדים       מיטות       כסאות ילדים       שולחנות \ כונניות       ארונות       אביזרים       ספריות    
 

עצות לריהוט גן

זקוקים להכוונה או עצות לבחיר ריהוט גן? כאן נספק לכם את כל המידע אודות בחירת ריהוט גן איכותי: ריהוט מבית טוב שיעשה לכם את הגן לחוויה אמתית! כאן תוכלו ללמוד הכל אודות בחירת ריהוט גן איכותי, המוצע לכם במגוון רחב של חומרים: עץ, קש, ומתכות אל חלד. להלן מספר דגמים נפוצים בשוק הישראלי והעולמי.

ריהוט גן ראטן

הראטן הוא עץ בעל גזע דק אשר ממנו מפיקים ריהוט גן. למעשה, המגע והמראה של הריהוט הזה הוא כמו קש, אך לא כן הוא: זה פשוט עץ דק במיוחד המספק מקום ישיבה נוח בשל רכותו. ניתן לרכוש כורסאות, כסאות וספות לגן עשויות ראטן, ומעובדות עם פסים מקבילים ה לזה המזכירים קש, אך עובי הפס מעט יור עבה מזה של פס קש.

ריהוט גן מקש

למעשה, המדובר בכסאות עץ וקש עבור גנים וגינות נוי. כסאות אלו הנם כסאות עץ עם גוף ישיבה מקש. הכסאות שימשו ועדיין משמשים את העדה הצוענית באירופה בכל קצוות היבשת מרומניה ועד ספרד, והשימוש בהם במשפחותיהם נעשה לעניין שבשגרה עוד מלפני מלחמת העולם השנייה. כיום – הצרכן הישראלי משתמש בהם על מנת לייצר אווירה כפרית בגן הביתי.

ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ הוא הריהוט המגוון ביותר. ניתן להזמין כסאות דקים או כסאות עבים מקורות של גזעי עץ טבעי, שולחנות מעץ בסגנון כפרי: עבים, עם מקום להטביע שמשייה במרכז, או שולחנות דקים ומהוקצעים, חבילת ריהוט עץ עם ריפוד בד או בלעדיו, ועוד שילובי רהיטים לבחירתכם. חשוב לבחור זאת בצורה מושכלת, בהתאמה לגן שלכם, ובעצה אחת עם צוות העיצוב בחנות על מנת לייצר התאמה מושלמת בין הגן שלכם לפריטי הריהוט אשר אתם עתידים לרכוש.

אחריות על מוצרי הריהוט

על כל פריטי ריהוט גן ישנה אחריות אשר חלקה פרוסה על פני חודשים וחלקה על פני שנים, תלוי באיכותו ועמידותו של המוצר. כך, למשל, בתחום ריהוט העץ – על עץ יוקרתי כמו טיק תהיה אחריות רבה יותר מאשר דגמים מקבילים מעץ זול יותר כמו אורן או אלון – אשר חשוף למפגעי מים וגשמים אם הוא לא עבר תהליך סינתזה מלאכותית. גם בתחום המתכות – תיקבע האחריות על פי איכות ועמידותה של המתכת: רמת חוסר החשיפה לחימצון שלה ביחס למתכות אחרות.