חדרי ילדים       מיטות       כסאות ילדים       שולחנות \ כונניות       ארונות       אביזרים       ספריות    

ספריות

לפרטים נוספים
כוורת
דגם: כוורת
כוורת
לפרטים נוספים>>
  

ספריות

בהרבה משרדים חברות ובתים פרטיים, ישנו צורך בספריות בחדרי הארונות. במיוחד בחדרי הילדים אנו חייבים כי יהיו בהם ספריות על מנת שיהיה נוח לילדים למצוא את הספרים והציוד הדרוש לבית הספר בכל יום כשהם מכינים מערכת. פעם, הספריות היו הרבה יותר כבדות וגדולות, אך היום ניתן למצוא אותן בעיצובים קלילים ומודרניים יותר. ספריות ביתיות, הפכו להיות פריט מבוקש בשנים האחרונות, כי ספרייה אף מעניקה רושם מכובד בכל בית.  בכל בית כמעט, יש חדרי עבודה ולכן חשוב כי תהיה בו ספריה על מנת להכיל חומר מקצועי כמו ספרים למיניהם, קלסרים חשובים ועוד. ישנן בפריות בעיצובים שונים כמו עיצוב מודרני, קלאסי, עתיק או כפרי.

ספריות מובנות בקיר

יש הרבה בתים בהם יש ספריות מובנות בקיר. ספריות בסגנון זה, מזכירות ארונות קיר שאף הם בנויים בתוך נישה. חשוב כי הספרייה לא תהיה עמוסה לאיפה שתיראה תמיד מסודרת. אם הספרייה שלכם נמצאת בסלון, חשוב כי יהיו בה גופי תאורה כמו ספוטים, על מנת שהיא תהיה הרבה יותר דקורטיבית ותמשוך את העין גם כריהוט.  יש הרבה סוגים של עיצוב בספריות כמו למשל עיצוב של ספרייה לא סימטרית בסגנון מודרני יותר. ספרייה יכולה להיות רהיט יפה ודינאמי ולא איזה בלוק של עץ משעמם. ספריה בבית מראה על אינטליגנציה ואם יש לכם אורחים שהם אוהבי קריאה וספרים בכלל, הם לבטח יתעניינו בספרות שלכם. ספריה מעידה גם על תחביבים ותחומי עניין של בני הבית.

ספריות - מאז  ועד היום

הספריות נחשבו פעם לפריט יקר ורק אנשי המעמד העליון, יכלו להרשות לעצמם לבנות ספריות איכותיות. היום, כל אחד יכול כבר לרכוש ספריות. הספרייה לא חייבת להיות בנויה מעץ מלא, היא יכולה להיות בנויה בשילוב של זכוכית. יש ספריות שהן פתוחות ויש כאלה שיש להן דלתות העשויות מזכוכית שקופה. תוכלו אף להזמין ספרייה מהנגר שלכם בהזמנה מיוחדת, הכול תלוי בתקציב ובעיצוב בו אתם מעוניינים. יש לערוך סקר שוק ולמצוא את הספרייה שתמצא חן בעיניכם גם במגזינים לריהוט, באולמות התצוגה של רהיטים ובאתרי האינטרנט השונים הקשורים לתחום הרהיטים.

 

 

 .