חדרי ילדים       מיטות       כסאות ילדים       שולחנות \ כונניות       ארונות       אביזרים       ספריות    

חדרי שינה

טיפים לחדרי שינה מעוצבים וחלומיים לילדים

מעוניינים לרכוש חדרי שינה אשר היוו חוויה בלתי נשכחת לכל לקוחות העבר? חדרי שינה יוקרתיים מבית טוב מוצעים לכם במגוון רחב. חדרי שינה אלו כוללים את כל שתצטרכו על מנת לספק לעצמכם חווית שינה מושלמת ורוגעת. חדרי שינה יוקרתיים ונוחים אלו יהיו מאובזרים להפליא ובעלי נפח פנוי רב.

מיטות איכותיות

ניתן להתרשם מן המיטות של חדרי השינה היוקרתיים. מיטות אלו כוללות מזרנים קפיציים או קשים – על פי הזמנה. המזרנים יותאמו במיוחד עבורכם. בנוסף, ניתן להתרשם מבסיס המיטה העמיד אשר ישמש אתכם לשנים רבות וללא צורך להחליפו.

סט מידוף לחדר השינה

סט המידוף של חדרי שינה יוקרתיים כולל מדפי קיר, מדפים ניידים, מגירות אחסון ושידות מיטה. כל התקני האחסון הללו מוצעים בחבילה אחת ומרוכזים באופן כזה שלא יפריע לכם להסתובב חופשי בחדר. כל ההתקנים מונחים בצדי החדר, בצמוד לקירות או למיטה ובפאות של החדר. סט המידוף ייצור חוויה מפנקת במיוחד בשהותכם בחדרי השינה.

ארונות לחדר שינה

ארונות חדרי שינה יוקרתיים מוצעים לכם במסגרת קניית חדר השינה בשלמותו – במחירי מבצע. ארונות אלו יהיו עשויים ללא חת – מטובי העצים, עם ידיות פרזול איכותיות ותאי אחסון ייעודיים לבגדים שלכם. בנוסף לתאים אלו, ניתן להזמין ארון עם תא מכלול כספת לאחסון תכשיטים וחפצי יוקרה. כמובן שאם החלטתם להשתמש בזה ככספת – מומלץ להגן על התא הזה עם גלאי נפח אשר יזהה חישה לא רצויה ויתריע למוקד ייעודי. חשוב, במידה ומתקינים אמצעי שכזה, לתכנת את אזעקת הצופר להתנהלות סטנדרטית והתנהלות שוד. בהתנהלות שוד מומלץ שלא לגרום לצופר לצפור אלא לבצע דיווח שקט למוקד על מנת להערים על השודד.

דלתות החדר

דלתות פנים בבית הן חלק מהותי בעיצוב הכללי של הבית ועיצוב החדר בפרט. כאשר מדובר על דלת לפנים לחדר שינה לילד, רצוי לבחור בדלת מעץ מלא ועמיד בייצור שעומד בתקן, בגוונים בהירים ורכים כגון לבן/שמנת/ורוד/תכלת וכד'. מגדילים לעשות גם הורים שצובעים את הדלת בצבע תואם לקירות החדר, וכך נוצרת השלמת עיצוב פנים בחדר במאה אחוז. בנוסף לזאת, ניתן לבחור צבע עץ טבעי בהיר, וכך במידה והחדר יגדל "יחד עם הילד", וישרת אותו גם בשנות בגרותו, צבע דלת הפנים בחדר יתאים לעיצוב הפנים שיבחר בעת שיגדל.

מחירי מוצרי חדרי השינה

המחירים של חדרי שינה יוקרתיים והמוצרים הנלווים נחשבים למחירים נוחים וידידותיים לכל לקוח. זו הזדמנות עבורכם לשדרג את חדר השינה שלכם ללא השקעת משאבים רבים. אופן ביצוע התשלום גם כן מניב מאד עבורכם, וניתן לפרוס אותו בתנאים נוחים ומיטיבים. ככלל, אם זהו הבית שלכם – ולא נכס שכור, מוטב להשקיע בחדר שינה יד ראשונה ולא להיגרר למציאת רהיטים לחדר זה באתרי יד שנייה.

 

להזמנת חדרי שינה יוקרתיים יש ליצור קשר עם חברת אספקת חדרי שינה!