חדרי ילדים       מיטות       כסאות ילדים       שולחנות \ כונניות       ארונות       אביזרים       ספריות    
 

אודותינו

 

גילגולים  רהיטים לילדים מעץ מלא.

הסניף הראשון שלנו נפתח בשנת 1996. בשנת הפעילות הראשונה שלנו, עסקנו בייצור ומכירה של חדרי שינה, סלונים, ארונות, כונניות וחדרי ילדים. בשנת 1997, שנה תמימה מאז פתיחת גילגולים, הוחלט כי התמחותנו העיקרית תתרכז בייצור רהיטים לילדים.

אנו בגילגולים הבחנו כי חנויות לרהיטי תינוקות יש בשפע. גם יצרני חדרי נוער וחדרי ילדים נמצאים בהמוניהם במשק. אולם, מבין כל השפע הרב, טרם נמצאה חנות אשר מבינה את הילדים שלנו - חנות אשר מייצרת רהיטי ילדים ומרכזת את כל משאביה אך ורק בתחום זה.

גילגולים שמה לנגד עיניה את הילדים שלנו, והופכת אותם לקהל היעד הבלעדי שלה.

אנו בגילגולים מאמינים כי רהיטי ילדים מיוצרים לטובת הילדים - הם נוחים לשימוש, נעימים וידידותיים.

מאידך, אנו מבינים גם את צדו השני של המתרס, ההורים. רהיטי ילדים חייבים לעבר את סף הביקורת הקפדנית של ההורים - אין זה די שרהיטי ילדים יהיו נעימים - הם חייבים להיות, בנוסף לכך, בטיחותיים עבור המשתמשים הצעירים בהם, הילדים שלנו. הביקורת לא תמה כאן, וכוללת גם קריטריון של מראה יפה ומרהיב, רהיטים יפים שיחמיאו לאווירת הילדות המתוקה בחדר הילדים.


כל זאת, בלי לומר מילה על המחירים. בגילגולים חושבים ממש כמו הורים טריים, אשר מתמודדים מדי יום עם הקושי בגידול הילדים, ונאבקים עם המינוס בחשבון הבנק וההוצאות השוטפות לבית. אנו חשבנו על זה מראש, והתאמנו את המחירים על מנת שיהיו נוחים לכל כיס.

הרהיטים שלנו אינם יקרים יתר על המידה. אין אנו מאמינים בכך. הרהיטים שלנו מיובאים ומיוצרים, ומובאים אל הצרכן בעלות סבירה, ובמחירים אטרקטיבים.

אנו מייבאים רהיטי ילדים ממדינות שונות באירופה ובמזרח הרחוק, אך בעיקר ייבוא מדנמרק. במקביל, אנו מפתחים קו עיצוב ייחודי של גילגולים, אשר מתפתח בדנמרק ומיובא ארצה. סניפי גילגולים המעוצבים ברחבי הארץ מציעים לכם תצוגת רהיטים לילדים, ומוצרים נוספים כגון: שטיחים, תמונות, ידיות ווילונות. אתם נהנים ממבחר של דגמים וצבעים, ובנתיים הילדים יכולים לשחק בחללי המשחקים שלנו אשר נמצאים בחנויות. 

רשת חנויות גילגולים כוללת 7 סניפים בפריסה ארצית, וצוות המונה 50 עובדים. אנו מתכננים פתיחה עתידית ל-3 סניפים חדשים בקרוב, אשר ממשיכים להעניק לכם איכות ועיצוב של רהיטי ילדים במחירים סבירים.